نمایش 1 - 6 کالا از 6

کلینیک

انواع محصولات برند کلینیک اصل

داستان برند کلینیک از یه گفتگوی بزرگ آغاز شد! در سال 1967، دکتر Carol Phillips، سردبیر دانا و زرنگ مجله Vogue، مصاحبه ی خودش رو با دکتر Norman Orentreich که یه متخصص پوست و زیبایی مشهور در ایالات متحده هست رو با این موضوع که آیا میشه یک پوست عالی و بدون عیب و نقص برای خود ایجاد کرد؟ در این مجله چاپ کرد!

آن زمان نگرش عمومی در رابطه با داشتن پوست خوب فقط به داشتن ژن خوش شانس محدود بود اما در این مصاحبه صحبت هایی در رابطه با نحوه مراقبت از پوست و استفاده از محصولات مختلف برای مراقبت از پوست شد و ایده هایی هم برای تولید محصولاتی که بتونه سلامت و زیبایی پوست رو بهبود بده، داشتند!

 

برند لوازم آرایشی، برندهایی که سلبریتی ها صاحبشن

این مقاله یکی از زنان خانواده برند اِستی لادر (Estee Lauder) رو متقاعد کرد و به همین دلیل از این دو نفر درخواست کردند تا

در این کارخانه استخدام شوند و برای شروع خط تولید جدید برای محصولات مراقبت از پوست همکاری کنند!

به این ترتیب در سال 1968، اولین محصول مراقبت از پوست سه کاره که شامل تمیز کننده روزانه، لایه بردار و مرطوب کننده بود با برند کلینیک (Clinique) متولد شد!

این برند یک سال بعد اولین فروشگاه خود را در انگلیس افتتاح کرد!

محصولات برند کلینیک جز اولین محصولاتی هستند که توسط متخصصان پوستی ساخته می شوند

نسبت به آلرژی تست و مجموعه ای کامل از محصولات بدون عطر رو به بازار ارائه داد!

در سال 1976، برند کلینیک اولین شرکت معتبر لوازم آرایشی بود که نیازهای مختلف مراقبت از پوست آقایون رو هم به رسمیت شناخت و

خط تولید مخصوصی برای تولید محصولات مراقبت از پوست آقایون و لوازم آرایش مخصوص آقایان رو راه اندازی کرد!

در حال حاضر هم برند کلینیک یکی از برندهای شناخته شده و با اقتدار در صنعت لوازم آرایشی هست

و محصولاتی نوآورانه، باکیفیت، موثر، ایمن، بدون آلرژی، بدون عطر و … تولید می کند تا با استفاده از آن ها زیبایی طبیعی همه افراد بیشتر شود!

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست