نمایش 1 - 7 کالا از 7

آبرسان

مکمـل آبرسان یک منبع غنی، خالص و قوی از مولکول های نگهدارنده رطوبت در پوست هستند.

به طور طبیعی این ماده در بافت های پیوندی مانند مفاصل، عضلات، پوست و حتی داخل چشم وجود دارد. هیالورونیک اسید می تواند هزار برابر وزن خود آب ذخیره کند.
چرا باید از مکمـل آبرسان استفاده کنیم؟
اسید هیالورونیک تقریبا در همه سلول های بدن ما یافت می شود. این ماده برای حفظ رطوبت از مولکول های آب استفاده می کند. اگرچه بدن می تواند به طور مستقل این ماده را تولید کند اما گذشت زمان بر میزان تولید آن تاثیر می گذارد و مدام کمتر می شود.

مکمـل ها می توانند به بازیابی مقدار تولید آن در بدن کمک کنند.
چه محصولی همراه با مکمـل هیالورونیک اسید برای پوست معجزه می کند؟
با افزایش سن و شروع روند پیری پوست به جز هیالورونیک اسید ماده دیگری نیز دیگر در بدن تولید نمی شود و آن کلاژن است. جوانی، شادابی و شفافیت پوست وابسته به این دو فاکتور مهم (هیالورونیک و کلاژن) می باشد. با مصرف مکمـل های هیالورونیک اسید و کلاژن معجزه را برای پوست خود به ارمغان بیاورید.
تاثیر بر سلامت مفاصل و استخوان ها:
علاوه بر پوست، این ماده شگفت انگیز می تواند سلامت مفاصل و استخوان ها را نیز تامین کند و تا حدودی از بروز دردهای آرتروزی پیشگیری نماید.
اثر گذاری
از بین تحقیقات و مطالعات انجام شده در بین افرادی که از این محصول استفاده کرده اند نتیجه و اثرگذاری شگفت انگیز آن را بعد از سه هفته اعلام کردند. حتی علاوه بر جوانسازی، رفع خشکی پوست و درمان آکنه را نیز به همراه داشته است.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست